Видання засноване в лютому 2016 р. і здійснюється за підтримки Громадської організації «Буковинський центр», яка діє з травня 2013 р.

Редакційні публікації є колегіальним доробком аналітичної групи проекту, до якої входять Святослав Вишинський, Сергій Воронцов, Володимир Звенигородський, Олег Хавич та Михайло Шморгун. До видання дописують письменники Святослав Бакіс і Володимир Килинич, журналісти й аналітики Іванна Бородач, Богдан Ковалюк, Захар Подкидишев, Олексій Пономаренко, політолог Олексій Колесников та експерт з права Борис Руснак. Особисті колонки відображають точки зору авторів і можуть не співпадати з баченням Редакції. Заголовки та ілюстрації можуть не належати авторам публікацій.

Видання співпрацює з фото-кореспондентами Максимом Козменком, Ігорем Константинюком та Альоною Чорною. Права на залучені ілюстрації належать їхнім авторам. Права на ексклюзивні фото-знімки належать виданню «Буковинський центр».

Повний або частковий передрук публікацій допускається за наявності прямого гіперпосилання на джерело www.bukcenter.com. Всі права застережені.