Головним героєм сьогоднішнього огляду буковинських «зрад» буде керівник фракції «Народного фронту» Максим Бурбак. Найунікальніша політична харизма нашої області, Максим Юрійович просто вражає своєю здатністю НЕ називати речі своїми іменами. По-простому – впевнено, з блиском в очах, публічно говорити неправду. У своїй майстерності говорити неправду і не звертати увагу на кричущі випадки власного «бєспрєдєла» та «бэзпрэдэла» своєї «команди для складних часів» Максим Бурбак упевнено досяг найвищого, 99 левела.

1) Два євро в день. Як Бурбак провокує новий Майдан

Одного прекрасного дня народний депутат з прикордонної Чернівецької області Максим Бурбак захотів, щоби власники автомобілів з іноземними номерами сплачували по 2 євро на день за користування українськими автомобільними дорогами. Про це він з притаманною лише йому корупційною безпосередністю повідомив у програмі «Пряма відповідь» в ефірі телеканалу «Чернівці». Для цього він зареєстрував відповідний законопроект у Верховній Раді.Фактично Бурбак напряму виступив проти мільйонів власників авто з іноземною реєстрацією, які придбали свої авто через їх дешевизну і практичність. Державні мужі типу Максима Юрійовича відкрито лобіюють інтереси майже спочившого в Бозі українського автопрому, який не виживе без державної підтримки і прямих державних дотацій для олігархів, які наш автопром контролюють. Бурбак своїм лобістським законопроектом de facto робить злочинцями мільйони українських автовласників і розв’язує руки правоохоронним органам для початку справжнього терору щодо машин з іноземною реєстрацією на українських дорогах.

Такі дії Максима Юрійовича провокують початок цілого руху, в який можуть включитися мільйони власників авто на іноземній реєстрації, що будуть змушені платити новий щоденний податок державі, яка палець об палець не вдарила, щоби чимось допомогти своїм громадянам. Напевно, Бурбак уже забув, з чого почався Майдан Гідності і чого він добивався. Сьогодні такі «Бурбаки» діють так само, як і їхні попередники – «злочинна влада». І нема на те ради... поки що.

2) «Замечательный сосед». Вольєр для «Слона»

В Чернівцях триває великий сусідський скандал довкола незаконного будівництва на вулиці 28 червня, 44, яке, за інформацією, оприлюдненою в ефірі телеканалу «Чернівецький промінь» Василем Проданом, ведеться «смотрящим» за буковинською контрабандою «Слоном» та «кришується» нардепом від «Народного фронту», героєм сьогоднішнього огляду буковинських «зрад» Максим Бурбаком. Аби відволікти увагу громадськості від своїх протиправних дій, забудовник вдався до відвертих провокацій проти мешканців сусіднього будинку, який належить депутатові «Рідного міста» Анатолію Чесанову. Спершу забудовник «Слона» намагався закрити вікна цегляним муром, який розібрав Анатолій Анатолійович. Згодом будівельники намагалися заварити сталевими гратами вікна сусідньої будівлі. Відбувалось це під пильним наглядом «тітушок» з охоронної фірми S.К.O.R.P. та знімальних груп телеканалу ТВА (фактичним керівником якого є Максим Юрійович).Цей випадок є безпрецедентним. Я залишу поза дужками законність добудови будівлі Анатолія Чесанова. Головним у цій ситуації є те, що люди Бурбака у своєму бажанні побудувати «вольєр для Слона» не гребують іти на повний «беспредел» у самому центрі Чернівців. Окремо варто сказати про чергове дно, яке пробив телеканал ТВА. Це і не дивно, оскільки вони боряться не з Чесановим, а за будинок, у якому будуть працювати.

3) Бурбак і рейдерство телеканалу «Буковина»

Одного гарного дня, уже володіючи каналом ТВА, Максим Бурбак захотів прибрати до рук ще й суспільне мовлення в Чернівецькій області. Останньою людиною, яка заважає йому підім’яти ТРК «Буковина», є Любов Годнюк. Звичайно ж, ні вона, ні партія, яку вона представляє в обласній раді, Бурбаку не подобаються. Максим Юрійович за старою радянською традицією починає «стукати» на неугодну чиновницю і звинувачує Любов Годнюк у зловживанні службовим становищем. Його обурило те, що Любов Олексіївна як депутат облради нібито піариться на телеканалі «Буковина», але найбільше обурює нардепа те, що телеканал «Буковина» не хоче його прославляти та знімати про нього сюжети. У зв’язку з цим Максим Бурбак навіть написав законопроект, згідно з яким він хоче насильно зобов’язати НСТУ висвітлювати діяльність народних депутатів.

Фактично мотивація Бурбака зрозуміла: йому потрібний ручний менеджмент на ТРК «Буковина», щоб зачистити канали комунікації перед виборами. Збити Годнюк – задача № 1, повернути «совок» у суспільне мовлення – задача № 2. Все інше – димова завіса і популізм.

4) Виженське Межигір’я Бурбака

Нардеп будує цілий каскад елітних особняків у селі Виженка, яке знаходиться поблизу райцентру Вижниця і вважається воротами Буковинських Карпат. Звісно ж, лідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак бідний, як церковна миша, і живе на зарплатню народного депутата. А ось дружина – Тетяна Бурбак – як часто буває в таких випадках, надуспішний підприємець.

Тож поки в країні триває війна, у когось у гірській місцевості швидкими темпами триває будівництво елітних особняків з басейнами – але навряд чи однопартієць Арсен Аваков зацікавиться такими фактами. Промовисте мовчання обласних ЗМІ: якби це стосувалося іншого політика – всі вони дружно співали би про «зраду» і «злочинну владу». Зараз буковинські ЗМІ мовчать. І це мовчання провокує «Бурбаків» на подальше потурання власному самолюбству і подальше витирання владними ногами об буковинську громаду.

Михайло Шморгун — спеціально для БЦ

В оформленні використано фото-знімок Сергія Зарайського

________________________________________

Читати більше:

Дайджест | В ізоляції без віз, або Зради без кордонів