Петро Кобевко оприлюднив мажоритарників по округах від Володимира Зеленського. Серед них спортивний журналіст Георгій Мазурашу, на 203 окрузі, цілком можливо витягнув щасливий квиток. Принаймні я щиро бажаю йому перемоги. Він стільки разів відчув ідіотичний снобізм у ставленні до себе від різного роду обмежених політичних телепнів, що його перемога цілком би потішила не тільки долю, але й мене. Кобевко назвав ще двох кандидатів на інших округах, які викликали моє щире здивування: вони абсолютно нікому не відомі.

І тут я хотів би про одну річ написати — суспільний темперамент. Мені здається, конче важливо, щоб у політика, у депутата він був. У Мазурашу він є, тому що він висловлюється на теми, які нахрін йому непотрібні — від дружби народів до, власне, улюбленого спорту. Переважно він мав з них тільки критику тих самих телепнів (я це слово виводжу від слова «теліпати», чим — це вже питання анекдотів). Мені здається це страшенно важливим. Звісно, влада у разі перемоги зіпсує Мазурашу, але хай вже псується — скільки можна бути незіпсованим!

Двох інших пролетарських кандидатів Зе (202 округ — водій маршрутки Михайло Мангер, 201-ий — вчителька молодших класів Олена Лис) я не розумію, і тому — не вірю. Людині без суспільного темпераменту в теперішній політиці робити нема чого. Нічого вони не зроблять, навіть якщо будуть душками, бо якщо досі не було стратегічного мислення, бачення, поштовху до діяльності, то й не буде. Кому з подібних кандидатів цікаво було відстежити еволюцію козака Гаврилюка, що він робитиме у владі? А він одружився на молодій, купив машину й будиночок — і все! Ну не було у нього стратегічних планів змін суспільства і не могло бути. І у цих — нема. Хіба на Мальдіви подивляться, у разі якщо магія рейтингу спрацює...

Залишається незакритим 204 округ. Якась таємниця, в чому затримка... І тут я подумав: а позапартійний Бурбак, мабуть, і є кандидат від Зе. Принаймні, один з... Що, хтось відміняв вплив Авакова на Президента? І як Максим Юрійович збирається перемагати на окрузі, де майже 80% проголосувало за Зеленського? Виникає питання, чому його група підтримки та медіа-тусовка поливає нового Президента помиями, якщо Бурбак — ну точно голосуватиме синхронно із Зе! І тут ситуація або хрестика, або трусів виникає... Але кого у нас на Буковині це «теліпало»!

Сергій Воронцов — спеціально для БЦ

В оформленні використано фото-знімок Ігоря Константинюка

________________________________________

Дивитись більше:

________________________________________

Читати більше:

Сергій Воронцов | «Вічні жиди». Як буковинська інтелігенція боролася з сіонізмом